אודות פרופסור נתן ווטמברג – נוירולוג ילדים

פרופ' נתן ווטמברג, נוירולוג ילדים ומומחה לאפילפסיה, עלה ארצה בשנת 1983 עם סיום לימודי הרפואה במולדתו קולומביה. הוא התמחה ברפואת ילדים בביה"ח סורוקה בבאר שבע ובנוירולוגיה ילדים ואפילפסיה ב Medical College of Virginia שבריצ'מונד, וירג'יניה בארה"ב. עם חזרתו ארצה בשנת 1998, הוא הצטרף לצוות היחידה לנוירולוגיה ילדים בביה"ח וולפסון בחולון, שם שימש כמנהל השירות לאפילפסיה בילדים. בשנת 2006, פרופ' ווטמברג עבר לביה"ח מאיר בכפר סבא, בו הוא מנהל את היחידה לנוירולוגיה ילדים והמכון להתפתחות הילד.

לפרופ' ווטמברג, נוירולוג ילדים, קריירה מקצועית ואקדמית מפוארת. עד סוף 2009, הוא פרסם מעל 70 מאמרים מדעים בעיתונות הרפואית הבינלאומית, ומונה לסגן עורך ראשי בכתב עת Journal of Child Neurology היוצא לאור בארה"ב. כמו כן, המומחה הינו סוקר של כתבי עת בינלאומיים רבים בנוירולוגיה ילדים, אפילפסיה ורפואת ילדים. בנוסף, הוא חבר הועד הארצי של האיגוד לנוירולוגיה והתפתחות הילד ושל הליגה הישראלית נגד אפילפסיה. כיום, פרופ' ווטמברג נושא את התואר האקדמי של מרצה בכיר בחוג לרפואת ילדים בפקולטה לרפואה באוניב' תל-אביב. את רשימת פרסומיו ניתן למצוא באתר pubmed של הספריה הלאומית של הקונגרס האמריקאי pubmed.org תחת "watemberg n".

במסגרת המרפאה, פרופ' ווטמברג מעניק שירות רפואי ברמה גבוהה מאד, תוך כדי שמירה על קשר הדוק ואנושי עם מטופליו. בנוסף למקרי אפילפסיה, המומחה מאבחן ומטפל בהפרעת קשב וריכוז, כאבי ראש בילדים, טיקים ותסמונת טורט (Tourette), איחור התפתחותי ובכלל כל בעיה נוירולוגית בילדים.

נוירולוג ילדים - פרופסור ווטמברג
Facebook
LinkedIn